hanulka11

Musel někdo z Vás vyhledat lékaře?

Protože mu uvízla v krku kost z kapra při štědrovečerním hodování?????

Nejlepší odpověď
anonym

Ne,nemusel,stačilo kousek suchého chleba a kost byla ta tam.

Další odpovědi
aramah

U nás jsou řízky tak kost nehrozí. Krásné prožití svátků vánočních a pevný krok do nového roku Vám všem přeje May.

WeeBear

Ne, kapra nejíme. 🙂

Každopádně se mi stala taková nepříjemnost asi dva roky zpátky, máme vždy jako polévku hrachovku s kostičkami smaženého chleba (či rohlíku) a jedna mi uvízla v krku.. Zapila jsem to velkým množstvím vody, ale přesto si od té doby odmítám do polévky kostičky dávat. 😁

Drap

Nemusel zatím nikdy. A pokud by se to přece stalo, doufám, že zeť /chirurg / by mě zachránil.

Deli

Mně jednou uvízla kostička z makrely na dovolené u moře a nic nepomáhalo. Docela problém… Nakonec jsem si ji sama vyndala dlouhou pinzetou. Docela dlouho jsem pak nechtěla rybu ani vidět… 🙂

Ella

Nebylo to pri stedrovecerni veceri, ale bud par dni pred nebo po, byla sem mala, cas si nepamatuji – babicka me donutila snist kousek kapra a samozrejme kost tam byla a zasekla se, zkouseli vsechno a nic, tak me vzali do nemocnice, krk jsem necitila jeste par hodin potom. Od te doby kapra, ani jine ryby s kostickami, ne­jim.

Takze tem, kdo je ji, preji, aby to letos dopadlo a nikde se nic pri jidle nezaseklo :)

MILAN1961

při těch cenách – jak kapr vypadá