Avatar uživatele
hanulka11

Musel někdo z Vás vyhledat lékaře?

Protože mu uvízla v krku kost z kapra při štědrovečerním hodování?????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, Michal Kole před 4500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne,nemusel,stačilo kousek suchého chleba a kost byla ta tam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

U nás jsou řízky tak kost nehrozí. Krásné prožití svátků vánočních a pevný krok do nového roku Vám všem přeje May.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Ne, kapra nejíme. 🙂

Každopádně se mi stala taková nepříjemnost asi dva roky zpátky, máme vždy jako polévku hrachovku s kostičkami smaženého chleba (či rohlíku) a jedna mi uvízla v krku.. Zapila jsem to velkým množstvím vody, ale přesto si od té doby odmítám do polévky kostičky dávat. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nemusel zatím nikdy. A pokud by se to přece stalo, doufám, že zeť /chirurg / by mě zachránil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Mně jednou uvízla kostička z makrely na dovolené u moře a nic nepomáhalo. Docela problém… Nakonec jsem si ji sama vyndala dlouhou pinzetou. Docela dlouho jsem pak nechtěla rybu ani vidět… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Nebylo to pri stedrovecerni veceri, ale bud par dni pred nebo po, byla sem mala, cas si nepamatuji – babicka me donutila snist kousek kapra a samozrejme kost tam byla a zasekla se, zkouseli vsechno a nic, tak me vzali do nemocnice, krk jsem necitila jeste par hodin potom. Od te doby kapra, ani jine ryby s kostickami, ne­jim.

Takze tem, kdo je ji, preji, aby to letos dopadlo a nikde se nic pri jidle nezaseklo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MILAN1961

při těch cenách – jak kapr vypadá

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek