lenkaacer

Musel někdo z vás ve svém životě,podstoupit náročnou operaci?

Nejlepší odpověď
quentos

ano, na třech měsících a pak čertstvě před dvěma lety. Trpěl jsem vrozeným hydrocefalem, tehdy v 80. letech min. stol. ještě děti s tímto končily buď v ústavech nebo rovnou pod drnem, proto to, že celkem „normálně žiju“, tehdy považovali za zázrak. Instalovali mi do mozku drenáž odvádějící přebytečný mozkomíšní mok. Na třech letech ji pak vyměnili za dospělou velikost a před dvěma léty starou za novou, přece jen už po těch dvaceti letech nefungovala tak, jak má, a dělala bordel.

Musím to zaklepat, všechno proběhlo v pořádku v režii nejlepších specialistů na drenáže v republice vůbec.

Další odpovědi
roxy52

Já v 15 letech po bouračce.Na jednom stole mě akutně operovali chirurgové,ne­urochirurgové,sto­matologové a určitě někde opodál stál a čekal na svou chvilku pohřebák,ale jemu jedinýmu se jeho poslání (díky bohu) nevyplnilo.

Miroslavst

Co je to náročná operace? Někomu stačí trhání zubu a někdo si nic nedělá z transplantace.

lenkaacer

Náročná operace? Tedy já osobně musela podstoupit šest,dost těžkých operací kyčlí a ještě mi pravděpodobně jedna čeká.