verca15

Multimiliardářka

Jak dosáhnout toho, abych se stala multimiliardář­kou?Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

Dobra otazka :) ..az na to prijdes dej vedet >>>Diiiiikes …

Další odpovědi
arygnoc

choďte do Zimbabwe, tam je hyperinflácia, miliardárom je každý.

Jsemtady

Třeba jako pan Babiš. http://www.re­flex.cz/clanek/zpra­vy/52406/legen­da-o-svatem-andrejovi-reflex-odhaluje-zapomenute-informace-o-babisove-zbohatnuti.html

ladaadal

Jednoduše, vezmi si bilionáře a při rozvodu z něj udělej milionáře a ze sebe miliardářku.

Questman

Jeď do Ameriky, kup si za 20 centů jablko, to vylešti a prodej za 50 centů. Pak si kup dvě jablka, vylešti je a prodej je za dolar. A jak budeš sedět na chodníku a leštit jablka tak se modli abys měla nějakého bohatého příbuzného co ti odkáže pár miliard ;)

bolak

Jak? Jednoduše, najdi si normální práci za normální plat, ber si dvanáctky, noční, soboty neděle kdy to půjde, neulejvej se, nemaroď, nejezdi na dovolenou a když, tak si na podobný kratochvíle ber neplacený volno, střádej pěkně ke korunce a nějakejch 240 životů by ti na to mělo docela stačit.

Prosim.

marci1

To bychom také chtěli vědět. Tipuji, že tady mezi námi mnoho multimiliardářů není. 🙂