V.3.S.K

Multifunkční tiskárna Epson SX 115 inkoust

Zakoupil jsem tuto tiskárnu ale nešli mi nainstalovat ovladače.Bylo mi řečeno ať vytáhnu cardtridge a zalepím je.Po 14 dnech přišel kolega s tím něco udělat ale zatím zaschl inkoust v tryskách,dá se s tím něco dělat?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Jako nechápu proč jste měl lepit cartridge, když jsou „zaparkované“. Ale to je jedno, pokud zaschly, prodávají tkz. startovací sadu, je to vodička, která se do cartridge stříkne a trysky by měly povolit.

Další odpovědi
mosoj

To byl opravdu odborník. Mám Canony, Epsony neznám. Pokud existuje něco na čištění zkuste to , pokud se to nepovede, je to na výměnu tiskové hlavy. U Epsonů většinou hlavy vyndat nejdou takže se nemohou ani namočit do vody. Ona totiž nejúčinnější je teplá voda. No třeba to ta piezoelektrika přemůže.
Přeji mnoho úspěchů. Ona totiž ta hlava tvoří většinu nákladů na tiskárnu.