savyla

můj vysvlečenej denik-konec

Kdo ty johance nakonci poslal ten prstýnek?dekuju 😁

Nejlepší odpověď
badisko

on to byl…Wolfeschle­gelsteinhausen­bergerdorffvo­ralternwarenge­wissenhaf
tschaferswesen­chafewarenwhol­gepflegeundsor­gfaltigkeitbes­chut
zenvonangerei­fenduchihrrau­bgiriigfeinde­welchevorralter­nzwolf
tausendjahres­vorandieersche­inenbandererste­erdeemmeshedrrau­ms
chiffgebrauchlichtal­sseinursprungvon­kraftgestartse­inlangefah
rthinzwischen­sternartigrau­maufdersuchenachdi­esternwelshege­ha
btbewohnbarpla­netenkreisedre­hensichundwohin­derneurassevan­ver
standigmenshlichke­ittkonntevortpflan­zenundsicherfre­unanleben
slamdlichfreu­deundruhemitnichte­infurchtvoran­greifenvonande­re
rintlligentges­chopfsvonhinzwis­chensternarti­graum a ano je to jmeno…!!

Další odpovědi
Drap

Já jsem to nebyl !