tazacnik

Můj tzv. nynější úsměv

Ahoj, jmenuju se Patrik a je mi 12 roků. Mám problém. Při širokém úsměvu mi zuby na horní části téměř nejdou vidět. Jakože při „maximálním úsměvu“ (víte co myslím?) mi nejde vidět ani celý ten zub (na horní části). Když se usměju jen trochu tak mi nejde vidět ani polovina zubů. Nevíte co s tím? Pomůžou ty rovnátka nebo něco takového? Dík za odpověd.

Odpovědi
led

Nie je dôležite, ako úsmev vyzerá, ak je prirodzený, ale čo vyjadruje.
Sú ľudia, ktorí nech sa akokoľvek usiľujú výjde im to ako úškľabok (škleb),
sú ľudia, ktorí majú žiarivý úsmev a v očiach mráz.

pusinka50

Nemělo by tě to trápit. Schované zuby při úsměvu má mnoho lidí, navíc jsi kluk a ne holka, u kluka nikdo nečeká oslnivý zářivý široký úsměv. Mnoho lidí si ani nevšimne, jaké zuby má ten druhý, já se například dívám lidem víc do očí, než na nějaké zuby. Ale můžeš zkusit trénovat, jestli chceš, povytahování obličejových svalů kolem rtů tak, že se budeš cíleně zeširoka smát a usmívat, i když budeš sám o samotě, několikrát denně.

Lucijej

Ten tvůj úsměv je typický mužský úsměv. Muži obvykle při ůsměvu zuby neukazují a když, tak spodní. Horní zuby při úsměvu ukazují především ženy.

Podle mě je kravina tohle rozdělovat, každej úsměv je hezký, když je od srdce a nějaký škatulkování s tím nic nenadělá.

Drap

Rovnátka ti mohou zuby narovnat, ale určitě ne povytáhnout.

TheOriginal

S tímhle si rozhodně nic nedělej, každý má úsměv jiný, a pokud je upřímný, je úplně jedno jak tvůj úsměv vypadá. Mi se tohle naopak u kluků líbí. :)