Mates Hlinka

Poradíte, jak vyřešit problém s nabíjením mobilu?

můj telefon až do se až do posledních dnů nabíjel v pořádku......pak se začal vybíjet i když byl vyplý či na nabíječce, hodil jsem ho do továrního nastavení, ale nepomohlo to… den po tom se to stalo znovu, a ted se mi jen za celý den nabije max o deset procent. nabíječkou to není, a taky jsem vyzkošeli pár aplikací, žadná nepomohla… nevíte co s tím??? připomínám, že když jsem ho dostal od bratra, tak byl v pořádku, asi následující 3 měsíce kdy to začlo

Původní neotázka
můj telefon až do se až do posledních dnů nabíjel v pořádku......pak se začal vybíjet i když byl vyplý či na nabíječce,

Odpovědi
Dochy

Můžeš zkusit rady kolegů (očistit, zkontrolovat, otestovat). Osobně bych to viděl na baterku. Zpravidla když se mi telefon začal chovat pochybně (nechtěl se nabíjet, chcípal v nečekaně a v nejnevhodnější dobu,…) výměna baterie pomohla…

Jinak další podrobnosti mohou někomu pomoct najít Ti správnou odpověď (typ telefonu, systém, typ a stáří akumulátoru)

Tw!st

Zkus pročistit v telefonu tu zástrčku na kabel. Můžeš tam mít zapadaný prach nebo špínu a piny se pak nemusí dotýkat.

Jiří Bohumil

Pořiď si USB tester nabíjení mobilů a jeho pomocí zjistíš, jakým proudem a jak se mobil nabíjí, zda nabíječka pracuje správně a jaký je i odběr při zapnutém mobilu.
Jinak je možné, že je už vadná baterie a chtěla by vyměnit. Jde o to jak je stará a kolik cyklů nabití a vybití už má za sebou.
Odkaz na ten tester (máš jej doma do 3 dnů, za prodejce ručím ):
https://aukro­.cz/digitalni-usb-tester-voltmetr-ampermetr-6924799270