panenka

Můj tchán by potřeboval vědět kolik přeplatí u půjčku 100000 kč splácel by 1999 kč a jak si vypočítat rpsn

Doplňuji:
ráda bych mu pomohla ale dokáži mu jen spočítat kolik zhruba přeplatí děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Je třeba vědět úroky a dobu splácení.Ne každá banka má stejné podmínky na částku 100000 tisíc.

Další odpovědi
Pavluška

Veškeré částky a dané úroky Vaší banky dosaďte do této kalkulačky a ona Vám vše dopočítá:

http://www.fi­nance.cz/uvery-a-pujcky/financni-kalkulacky/splat­kovy-kalkulator/

anonym

Jen tak pro zajímavost. V roce 1985 jsem si vzal nové auto Škoda 105 L na půjčku v hodnotě 60250 Kčs. Platil jsem po dobu 5-ti let 1150 Kčs a ve splátce bylo i havarijní pojištění.Když si spočítáte,přeplatil jsem pouhých 7500 Kčs.což je přes 9 % z celkové částky. Hold,zlatí komunisté!

panenka

Ano přesně takto mě to barbakane vyšlo

anonym

Pokud Váš výsledek vyšel 143928 Kč tak jste počítala správně.|Váš pán tchán přeplatí 43298 Kč.Lichvářský úrok. ☹

hanulka11

Je to zlodějna a jistě bude někdo ,kdo se na to chytne, vždycky je to v první řadě výhodné pro ně , ne pro klienty.

panenka

Na smlouvě má uvedeno RPSN 17,4 % měsíční splátka 1999 kč na 72 měsíců děkuji

hanulka11

pokud je to od ČS dnes nám to také přišlo v nabídce.

Měli jsme před časem "výhodnou půjčku od nich 50 000 kč a platili jsme navíc 25 000kč .
Už bych si nic takového nevzala.