Můj syn byl odsouzen na 5let dne 31.7.2011 má odpykané 2,5roku je reálné ,že bude propuštěn na půlku a jak podat žádost

Nejlepší odpověď
jmhad

Podle mého názoru musí tahle iniciativa vyjít od něho ve spolupráci s vedením věznice a dozorovým prokurátorem.A po­kud splňuje stanovené předpoklady pro podmínečné propuštění,určitě s ním bylo nebo bude jednáno a vše mu vysvětleno.Ja­kákoliv akce z venčí je zbytečná.

Další odpovědi
Gangster

Zaleží za co sedí,a jestli má opakovane trestné činosti.Pokud je prvo trestanec,tak ma půlku jistou,pokud neporušuje vnitřní řád věznice.Tak tu půlku si poda v kriminále,dá to vychovateli a on mu to oděšle na soud kde byl odsouzen.Od doby kdy podal půlku bude čekat na termín soudu,trvá to jak kdy měsíc 2 3,ja jsem čekal 1 měsíc a týden.A byl jsem propuštěn…

paletka

ON SI VE VĚZNICI MUSÍ ZAŽÁDAT