Avatar uživatele
Katie

muj snoubenec přišel nato že mám milence(3) a chce zrušit svadbu co stím????????

muj snoubenc rekl jen: Katie hrozne te miluju ale takhle to nejde jestli s tim neco neudeláš je konec!!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4867 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Když máš tři milence, tak nechápu, proč tu svatbu chceš. Chceš svýho budoucího, nebo to střídat jako fusky?
A soudě podle Tvých předchozích otázek bych řekla, že pro Tvého snoubence bude jen dobře, když svatbu zruší a najde si nějakou obyčejnou fajn holku, která nebude řešit jen velikost poprsí a jak koho klofnout. Promiň, ale všecko má svý hranice… a když chceš s někým žít, musíš se podle toho zařídit a něco tomu i obětovat, třeba ty milence.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A kde je ten čtvrtý?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

To se nemůžeš divit když takhle řádíš.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kluk-kteryho-nechci-mne-ojel-co-s-tim

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

pokud to není námět na román......a je to pravda ,tak se mu nedivím

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No,opravdu rekl jen toto?Nevim,nevim co byste mela ocekavat dal od pokracovani vaseho vztahu,mela byste se ujistit,ze si chcete vzit jen jeho,ale i tak bude duvera mezi vami dost narusena.Navic mi neprislusi moralizovat,ale pripomina mi to jednu znamou,uz je tedy vdana,ale neustale si musi dokazovat,ze je atraktivni i pro jine,ale pak se divi,ze ma potize doma.
Ale ani v tomto pripade nemuzu nic rict,protoze je to jen jeji zivot a nikoliv muj.Jen si myslim,ze pokud se chtela i nadale bavit jako za svobodna,tak se vdavat nemusela.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Myslím, že neexistuje muž, který by se s tímhle dokázal smířit, i kdyby sebevíc chtěl.. Pokud Vás má rád, třeba i chvíli předstíral, že mu to nevadí, ale dříve, nebo později by to vyšlo na povrch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vem ho do zologické nebo do lesa a ukaž mu jelena, daňka a podobné velké paroháče ať se podívá, že se parohy nechají hrdě nosit.
Ale pokud tě od potom zavede k losům, sobům apod., tak se pořádně podívej, že i samice mohou mít pořádné parohy.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Některé svatby jsou lepší, pokud se neuskuteční. Ale to většinou člověku dojde až pozdě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek