Katie

muj snoubenec přišel nato že mám milence(3) a chce zrušit svadbu co stím????????

muj snoubenc rekl jen: Katie hrozne te miluju ale takhle to nejde jestli s tim neco neudeláš je konec!!!

Nejlepší odpověď
Terryle

Když máš tři milence, tak nechápu, proč tu svatbu chceš. Chceš svýho budoucího, nebo to střídat jako fusky?
A soudě podle Tvých předchozích otázek bych řekla, že pro Tvého snoubence bude jen dobře, když svatbu zruší a najde si nějakou obyčejnou fajn holku, která nebude řešit jen velikost poprsí a jak koho klofnout. Promiň, ale všecko má svý hranice… a když chceš s někým žít, musíš se podle toho zařídit a něco tomu i obětovat, třeba ty milence.

Další odpovědi
anonym

A kde je ten čtvrtý?

ten který je

To se nemůžeš divit když takhle řádíš.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kluk-kteryho-nechci-mne-ojel-co-s-tim

hanulka11

pokud to není námět na román......a je to pravda ,tak se mu nedivím

iceT

No,opravdu rekl jen toto?Nevim,nevim co byste mela ocekavat dal od pokracovani vaseho vztahu,mela byste se ujistit,ze si chcete vzit jen jeho,ale i tak bude duvera mezi vami dost narusena.Navic mi neprislusi moralizovat,ale pripomina mi to jednu znamou,uz je tedy vdana,ale neustale si musi dokazovat,ze je atraktivni i pro jine,ale pak se divi,ze ma potize doma.
Ale ani v tomto pripade nemuzu nic rict,protoze je to jen jeji zivot a nikoliv muj.Jen si myslim,ze pokud se chtela i nadale bavit jako za svobodna,tak se vdavat nemusela.

poa.li

Myslím, že neexistuje muž, který by se s tímhle dokázal smířit, i kdyby sebevíc chtěl.. Pokud Vás má rád, třeba i chvíli předstíral, že mu to nevadí, ale dříve, nebo později by to vyšlo na povrch.

venkovan

Vem ho do zologické nebo do lesa a ukaž mu jelena, daňka a podobné velké paroháče ať se podívá, že se parohy nechají hrdě nosit.
Ale pokud tě od potom zavede k losům, sobům apod., tak se pořádně podívej, že i samice mohou mít pořádné parohy.

Zdroj: život

Radak

Některé svatby jsou lepší, pokud se neuskuteční. Ale to většinou člověku dojde až pozdě.