peepino

muj problem je ten ze mi pocitac jde jen v nouzovem rezimu s praci na siti jinak nejde zapnout

po vytazeni ze site pres noc to pracovalo cca 14 dni normalne,ted uz to ale nepomah, muzu to nak odstranit sam? pise mi to,ze se sam vypnul,aby ochranil pocitac,ale uz nejde zapnout jen v nouzovym rezimu s praci na siti jednou uz to delalo tak to opravili a pry tam neco zapli,ze pry tam asi nekdo neco zapnul,ale pc se vypnul sam o samote,jestli to je jen naka banalita tak se mi nechce davat 800korun jen tak,tak poradte jestli nekdo vite co by to mohlo byt dekuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Jak spustit počítač pomocí funkce Poslední známá funkční konfigurace
Chcete-li počítač spustit pomocí funkce Poslední známá funkční konfigurace, postupujte takto:
1.Spusťte počítač.
2.Po zobrazení zprávy „Vyberte operační systém, který chcete spustit“ stiskněte klávesu F8.
3.Po zobrazení nabídky Upřesnit možnosti spuštění systému Windows vyberte pomocí kláves se šipkami položku Poslední známá funkční konfigurace a stiskněte klávesu ENTER.
4.Používáte-li v počítači jiné operační systémy, vyberte pomocí kláves se šipkami položku Microsoft Windows XP a stiskněte klávesu ENTER.

Zdroj: http://suppor­t.microsoft.com/kb/3078­52/cs