Valinka

Múj přítel mi řekl že jsem jeho priorita.Co tím myslí a co to slovo znamená?

Nejlepší odpověď
vecernice

To znamená že jsi ty na prvním místě a pak teprve ti ostatní.To zní dobře.

Další odpovědi
led

Za mojich mladých čias sa hovorilo si moja jediná, si moja jednička.
Teraz je moderné nepoužívať rodnú reč bez prímesi cudzích výrazov.
Skrátka musíte „byť in“ aj v láske.

lerak14

ty jsi má levandulová

anonym

Hmmm, to je dost neobvyklé.. A neříkal spíš „polarita“ ?

To by potom znamenalo, že popisuje velmi vyhraněné chování entity, která si ke svému protějšku udržuje striktně přístup protikladu. 😉