tomsch

Muj pocitac

Jak zjistim, jakou grafickou kartu ma muj pocitac? Nemam zadny navod. Tom 8 let

Nejlepší odpověď
Miroslavst

klikni si na tento počítač, potom otevři složku C-pevný disk na kterém máš systém. Pak poklepej na windows (tady se ti asi objeví upozornění, že lezeš do systémové složky, potvrď to a vejdi), pak do složky system32 a v té najdi ikonu, která má název „dxdiag“. Na tu poklepej a na kartě zobrazení máš vše podrobně napsáno.
Přesná cesta je:
C:\windows\sys­tem32\dxdiag
Další možností je v nabídce start klikni na záložku spustit a do řádku napiš přesně toto
dxdiag.exe je to to samé, jako když to najdeš podle cesty.

Další odpovědi
honza19hk

postup: ovládací panely-správce zařízení-grafické adaptéry-xxxxxxxxxxxx
místo xxx tam máš typ grafiky
POZOR -POKUD NEMÁŠ PLNÉ OPRÁVNĚNÍ K MĚNĚNÍ KONFIGURACE KOMPU TAK TĚ TO NEPUSTÍ–TZN. MUSÍŠ BÝT SPRÁVCE POČÍTAČE A NEBO MÍT VYPNUTÉ BEZP.PRVKY

kenyrts

stáhni si to a nainstaluj,potom ti to program zjistí:

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/