Vanda6

Můj pes si nehraje

Mám psa 2 roky,vůbec si nechce s ničím hrát,hračky úplně ignoruje,se mnou si vlastně taky nehraje jenom mazlí.Zkoušela jsem všecno od balónků po plyšáky.Taky jsem zkoušela třeba praznou plastovou lahev naplnit různýma dobrotama,ale taky nic.Prosím poraďte jsem bezradná.
Doplňuji:
Ne nemocný není,určitě!

Nejlepší odpověď
briketka10

sestra má osmiletého yorkšíra a ten si hraje se vším i s granulkama si hází do vzduchu, pískací prasečí hlavička co jsem mu koupila je jeho nej nej hračka :)
plyšáka má velkýho lva na doma a ten mu slouží jako fenka..
a není třeba ten tvůj pejsek nemocný, že by neměl zájem o hru..
i klacek, když se hodí, tak zajímá každého pejska, aby ho přinesl i ten balonek co do něj kopneš ??
Doplňuji:
píšeš se mnou, tedy s někým z rodiny si hraje, nebo jak tomu máme rozumět ??
chová se tak již od narození, jestli ano, zkusila bych s ním nějakou kynologickou poradnu..
jestli ne, zašla bych s ním k lékaři..

Další odpovědi
bolak

Asi má depku, děda se takhle choval když byl po kolonskopii. Nech ho bejt, vono ho to za pár dní přejde. Kdyby ne, tak se mrkni tady > http://www.aha­online.cz/cla­nek/trapasy/17823/ma-vas-pes-spatnou-naladu-muze-za-to-psi-deprese.html

Nebo můžeš vyzkoušet psího klauna, pučíš si vod sousedů čivavu, dáš ji červenou bambuli na čumák a naučíš ji jak vytvarovat z balónku člověka. To ho doststane…

anonym

Zato s naším psem si musíme hrát jen venku, protože jak s ním začneme blbnout doma, začne hned po kaprách čurat, dělá to od malička, je tak rozjančenej, že z radosti si přicvrkne, ale měli jsme i psa, co si hrát neuměl, ten byl ale z útulku, nevím, co všechno měl za problémy, možná špatné vzpomínky, nebo ho to nikdo neučil, nevím…anobo je to tak, že prostě mají takovou náturu, jako u lidí, někdo je věčně naštvanej, jinýho považují za pošuka, protože je až moc veselej…chodíte s ním na cvičák?Umí aport?Zkus to

ReHu

Ti moji si také nikdy moc nehráli. Jen se trochu s námi, lidmi, honili.
Hračky = 0.
Prostě někdo je hravější a jiný ne.