Upina

Muj pes (bulllmastif 8 let)ma krvave ocni belmo. Neni to priznak nejake choroby?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemyslíš si doufám, že ti tady někdo na dálku bude stanovovat diagnózu a radit
s léčebným postupem?
Tato plemena mají všeobecně dost problémů s očima a pochybuji, že se při jeho vyšším věku (8let je u bulmastifa docela dost) jedná o první potíž.
Krvavá oční bělma mohou mít původ v zánětu některé části oka, prasklé vlásečnici nebo např. může pes mít cizí tělísko v oku atd.
Vezmi psa k veterináři a moc to neodkládej!

Další odpovědi

Je to možné, každopádně bych urychleně vyhledal nějakého pohotovostního veterináře. Přeji SNAD brzké uzdravení vašemu pejskovi 🙂.

Freja

Radši běž k veterináři