EVIL

Muj notebook se sám od sebe restartuje

Normal ho zapnu atd mám chladící podložki pc se nepřehřívá a hups najednou monitor se uděla na proužky jako by grafika upec selhala nebo co skočí tam asi na 0,5 s modrá obrazovka a jakesi pismenka neda se přečist co tam je je to fakt rychle a pak se pc restartuje help pleas
Doplňuji:
FUJITSU SIEMENS procesor: ADM sempron ™ si-40 2.ghz pamět ram 2gb ale zvýšil sem si ji na 3 nebo 4 už nevím win vista 32bit operační system

Nejlepší odpověď
anonym

obecně tento problém můžou působit tyto věci

1/ chyba ovladače (pomůže reinstalace ovladače, aktualizace na novější verzi)
2/ vyjímečné selhání úložiště na kterém je operační systém a následné nahodilé poškození důležitých běhových knihoven a programů (pomůže obnovení zálohy systému a kontrola provozních údajů disku v tabulce S.M.A.R.T.)
3/ přehřívání pamětí, procesoru, chipsetu nebo grafické karty (pomůže například chladící podložka, vyčištění stávajících pasivních těles či výměna ventilátoru)
4/ hardwarové selhání jakékoliv jiné komponenty – operačních pamětí (pomůže jen reklamace)

Ale co konkrétně je to ve vašem případě by tu nevydedukoval ani Sherlock Holmes.

Pokud vám tu nikdo neporadí pak je ta reklamace jediné rozumné řešení .. vracejte na reklamaci ten notebook tak dlouho dokud problém nezmizí, pokud nezmizí ani po třetí reklamaci nechte si vrátit peníze a pořiďte jiný kus nebo rovnou jiný model.

Další odpovědi
tuCZek

můžeš napsat typ notebooku s parametry?

led

„…ale zvýšil sem si ji na 3 nebo 4…“
Skúste pokus.
Vráťte počítač do pôvodneho stavu RAM 2GB . Ak sa to prestalo reštartovať chyba bola vo vás a pamätiach.
Servisný manuál
Bod 1
Skontroluj obsluhu – čo som spravil chybne
Bod 2
pri chybe po úprave – skús vrátiť do pôvodného stavu
Bod 3
opakuje sa závada po vrátení do pôvodného stavu?
atď.