Europa

Můj notebook nevidí veřejnou síť wifi. Jak to?

Když jdu na seznam sítí, není žádná nalezena, přepínač viditelnosti nelze najít, síť není vidět ani přes několik aktualizací seznamu sítí. Síť je klasicky viditelná na všech ostatních přístrojích. Mám windows XP.

Nejlepší odpověď
Cenobita

Příčiny:

  1. na notebooku musí být wi-fi povoleno (někdy jde vypnout i HW tlačítkem – pak zhasne kontrolka wi-fi) zkontroluj zda kontrolka svítí – je to taková anténka se symbolem vyzařování
  2. veřejná wi-fi může být skrytá … (což u veřejných není běžné)