Tobbynka

Můj notebook má vypalovačku (optickou mechaniku), ale nemá již v sobě nainstalovaný program Windows DVD maker. Proč?

Zdravím, mám doma notebook, který obsahuje vypalovačku (optickou mechaniku) a můžu si vypálit film na DVD disk. Bohužel, můj notebook nemá již nainstalovaný program Windows DVD Maker. Mám ještě počítač, ale ten nemá vypalovačku, ale přesto obsahuje Windows DVD Maker. Nevíte, proč to můj notebook nemá? Mám Windows 8.1, tak myslíte, že je to tím? A kde můžu stáhnout ten program Windows DVD Maker? Nechci žádný jiný, ten se mi zdá jako nejlepší! Děkuji a prosím poraďte.

Odpovědi
cochee

Samozřejmě přítomnost nebo nepřítomnost programu Windows DVD Maker (dále WDVDM) vůbec nezáleží na tom, jak je počítač nebo notebook vybaven (jestli má nebo nemá vypalovačku), ale na nainstalovaných Windows. WDVDM je součástí Windows Vista a Windows 7 – z Windows 8 už byl odstraněn. Sám Win 8 nemám, takže ti neřeknu, zda byl do nich přidán jiný program na tvorbu DVD, ale mám dojem, že ne. Takže si nějaký jiný budeš muset najít, přes to nejede vlak. (Mimochodem nic nejlepšího na něm není, jen tobě vyhovuje svou jednoduchostí ovládání, což je pochopitelné, ale nejlepší program není takový, co má nejjednodušší ovládání)

jáára

Moderní systémy mají vypalování integrované