Avatar uživatele
anonym

Muj ( nas ) milovany Chudst zlaty !!-iv-

Doplňuji:
P.S. Omluvte me , jeste mu chybi jeden bod , ale ja uz to nemohla vydrzet a strachy jsem se malem po… , ze me nekdo predbehne ! 🙂
Gratuluji , zlaty synovecku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, Andělé, Kerberus, johana 56, chudst, tom004, dědapetr, Deli, kenyrts18 před 4608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Úúž je to tady!Milý Chudste,jsem moc ráda,že právě tobě mohu pogratulovat.Zas­loužíš si zlato.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

Na měkko zase tak často nebývám, ale teď tak trošku jsem. Děkuji všem za vaše přáníčka, jsou hrozně milá a všechna moc potěšila.

Zjistil jsem, že nějaká osůbka (či jich bylo více?), mi dneska cíleně přidávala body. Neptám se která to byla – děkuji jí. Ne za body, na ty jsem nikdy nehrál, ale za ten čas a za to, že si na mě vzpomněla. Vážně potěší a zahřeje, když na vás někdo myslí. Omlouvám se jí teď tímto způsobem – uzavřel jsem si totiž profil, abych tomu zamezil – nepřišlo mi to fér. Teď si zase ale profil otevírám.

Děkuji prostě hrozně moc všem! Dneska se mi bude krásně usínat jako už dlouho předtím ne, je fajn vědět, že čas, který věnujete Odpovědím, ostatním aspoň trošku chvílemi pomáhá.

Už jsem děkoval třikrát, tak do čtveřice všeho dobrého: Děkuji mockrát, vážím si stejně tak vašich gratulací zde, jako si vážím i přímo vás. Díky!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Milý sousede, většina uživatelů (včetně tebe) dosáhne stříbrnou či zlatou metu večer, takže nejsem přimo u toho. I když později, přesto upřímně gratuluji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kenyrts

chtěl bych také pogratulovat,je báječné být „zlatý“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Jéééé,milý CHudst 🙂,
k Vašemu zlatu upřímně gratuluji,je opravdu zasloužené.Vaše odpovědi jsou vesměs zajímavé a poučné,děkuji,že jste mi pomohl s pc,zapoměla jsem Vám napsat,že vše dobře dopadlo a pc zavirovaný nakonec nemám.Máte mé velké DÍKY!!! 🙂
Vážím si Vás a přeji jen to nej,jak zde na odpovědích,tak i v soukromém životě.
Patříte sem,vydržte tu co nejdéle…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Mooooc gratuluji,to je zlata za pár dní................

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Připojuji se ke gratulacím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Rád se přidávám.Tvé otázky a hlavně rady,jsou fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

také moc gratuluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Tak já bych se taký velice rád připojil svojí gratulaci ke zlatu.Dobrá práce,jen tak dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Též se připojuji ke gratulaci za zlato.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Ze srdce blahopřeji ke zlatu!
Co ale podle mne stojí za zmínku, je Chudstův poměr otázek a odpovědí. Činí 5:1559! Takže zatímco my ostatní přemýšlíme po nocích, na co zajímavého se tady zítra zeptáme, on prostě jen odpovídá! A za sebe píšu, že jeho odpovědi sedí a jsou propracované – třeba ta moje fasáda. Uložila jsem si ji do PC a když jsem to ukázala manželovi, čekal mě skoro výslech, který že ochotný pán tohle pro mne udělal! 🙂
Takže ještě jednou díky a gratuluji!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

chudste moc gratuluju, zlato si opravdu zasloužíš :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Už jsem to napravil, takže 10 009 bodíků.
Iv měla třesavku jak před porodem, potvrzuji, nemohla se udržet.
Takže gratulace, konečně je celá rodina zlatá a nic nebrání naší bohaté budoucnosti.
VIP tímto získala elitní rodinu do svého lůna, snad už jen zednářská lóže dosáhla většího věhlasu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Připojuji se ke všem těm gratulacím k zaslouženému zla­tu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

taky gratuluji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

já to tušil že to stihne, co budu mimo net.
co dodat – gratuluji.
jen tak dál – jako my všichni (registrovaní, bronzoví, stříbrní i zlatí, prostě skalní).

ary

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Zlatá rodinka sa nám rozrástla (a to som prešvihla). Blahoželám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

uz jsem to zase prosvihl. Tak dodatecne velika gratulace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

  • iv-,

to máte nejaký budík, nastavený na hranicu medailí?

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Led , me uplne busilo srdce .. ja jsem si toho synovecka tolik prala… notebook, mobil … a to jeste ke vsemu nejsem doma a musela jsem porad nekam odbihat .. proste jemu jsem chtela jako poslednimu poprat.
Prala jsem si Aryho , skoromanzela a Chudsta. Skoromanzel vse vedel … , ze jsem nezapomnela, psala jsem mu z dalnice na mail , ze sleduji , a ze to nestihnu… a Rynek ( drzoun jeden – snad to necte ) 🙂 se vubec nebal me pomsty a sup sem s gratulaci.. 🙂

  • iv-

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

:)

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Zase o chvilku driv, jako na stribro :P Ac mam uzavreny profil, abych nebyl nejak specialne bodovan, bodiky porad zahadne narustaji – ale porad mam jen krasnych 9999! :)

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

  • iv-: Ty jsi trdlo :) Nikdo te nepredbehl, bylas prvni, uz kdyz jsi mi to prala predem na mailu a jsi prvni, kdyz mi to prejes na Odpovedich! Dekuju hrozne moc – a dale viz mail! :)

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ja se cela klepu. Ja uz to nemohla vydrzet… jsem stastna … i kdyz jsem dostala vynadano. 🙂

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Ach jo! Proste moje uzasna -iv- :) Dekuju ti, vazne – hrozne moc! Vsak jsem ti to do mailu take napsal.

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já měl trému i za iv, jak to hrozně prožívala. Málem ve mně zahlodal i červík žárlivosti.

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Ja ji mam proste hrozne rad :) Ale nerikej ji to! A neboj strejdo, uz je jen a jen z 99% tvoje – to 1% si s dovolenim ponecham, kdyz je to teta! :P


… docela by me zajimalo, jak moc jako na voli se na nas divaji chudaci nezasveceni uzivatele XD

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek