Karina1222

Co dělat, když můj kocour kulhá?

potrebovala bych radu ohledne meho kocoura, asi uz 1 tyden kulha na levou predni packu ma cca 1 rok… a zda se mi že ma jednu packu chudsi jak druhou.. mozna je to jen pocit ale i tak mam velky strach co s nim je… chtela bych jen vedet jestli jste to taky uz nekdy zazili nebo ne a co jste delali… jeste sem zapomela zminit ze packa ji bolela tak den jestli ji vubec bolela, nevim protoze ji najednou vubec neboli a porad kulha ale ta bolest nevim jestli byla z teho treba zaknucela jen tak a nebo ji to bolelo tak den… a uz jako by nic ale zda se mi ze se t zhorsuje,.. jeste ze zacatku na ni chodila a pajdala ale tet na ni slape cim dal min uz spis jen chodi po trech… strasne moc me stve ze mu nemuzu pomoct a bojim se ze by se z teho nedostal..:( samozdrejme uz me napadl veterinar…ale chci vedet i jine rady a co jste delali v takovich pripadech.. moc bych byla rada za odpovedi :) dekuji

Nejlepší odpověď
aliendrone

Mě by nenapadl veterinář, mně by napadlo URYCHLENĚ s kocourem k veterináři mazat! A tím urychleně myslím BEZ PRODLENÍ!!

Další odpovědi
pastel.ka

S tímto mám velice špatnou zkušenost. Kulhal…takže léčba na klouby a bolest…po 3 injekcích dobré, ale opakovalo se to, k tomu zvracení…zkrátím to. 3 měsíce byl kocan léčen na něco…něco ??? Retgen ukázal, že má ucpané tlusté střevo, narušovalo to pohyb končetin…klinika, kapačky, zavodňování,klys­týry, trápení, mrtě peněz..když už byl na umření, tak ho řízli ! Tasemnice, jako mívají prasata…nechte udělat rentgen,, jako to bylo v mém případě, zvolte operaci, pokud bude mít ucpané střevo. Nikdy by mne nenapadlo, že ucpané střevo má vliv na kulhání, nemá cenu něco zkoušet, věřte mi..

dubraro

Odnést k veterináři, co jiného.