Sárkaa

Můj kluk chce u mě spát ale nevím ,jak to mám říct rodičům a zda to dovolí, i když by spal vzdálený od mě? .

ůj kluk u mě chce spát ale nevím jak to říct rodičům a jestli mi to dovolí spal by dostatečně daleko a o sex mu nejde.M

Nejlepší odpověď
ElonMusk

Pokud mu nejde o sex, tak bych nejdříve doporučil doktora, sexuologii. Jinak oceňuji, že by spal dostatečně daleko, podle vlády se doporučuje alespoň rozestup 2m, dokud korona krize neodezní.

Další odpovědi
jsemjá

Řekni: Mami, tati, může zde přespat? A představ ho.

Kepler

Cha! To víš, že mu o sex jde. Jinak by to byl blbec. Být rodiči, tak ho vypráskám dlouhým koženým bičem. Teda pokud nejste oba plnoletí.

Alesh

Jj, jak píše kolega, akorát bych to pořadí otočil. 🙂

Alesh

Zas fakt moc pěkně to ananas opravil… 🙂 Člověk na správném místě! 🙂