Můj bývalý přítel mi bez mého vědomí vzal platební kartu s pinem a odcizil mi 10000 Kč. Mohu na nějPodatTrestní oznámení

Nejlepší odpověď
hanulka11

Podat můžete, ale chyba je ve vás .Proč jste měla u karty pin? Takové důvěrné věci se ani nesdělují, to je vaše soukromí. Jo asi už je bývalý -tak vám to nyní vadí. Jinak si asi běžně vybíral za vaší účasti.

Další odpovědi
Miroslavst

Trestní oznámení můžete podat na podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné držení platební karty a krádeže.
Proč však máte u své PK uveden PIN to tedy nevím.
Ale tr. oznámení podat můžete.

Monny

A jak se to mohlo stát,že mněl vaší kartu,když je bývalý?Samozřej­mně,že na něj můžete podat trestní oznámení ale budete muset hodně otázek zodpovědět.

mojitek

Samozrejme.Je to jasny trestni cin.Kdyby Vam vzal hotovost tak mu to tezko dokazete,ale s kartou to nebude problem.Na vypisu se zobrazi datum,cas vybrani castky a kamery ho usvedci

atriplex

Budete však muset policii dokázat, že jste ty peníze skutečně nevybrala – ne vždy je totiž k dispozici kamerový záznam z bankomatu. Protože, nebudeli záznam z kamery a pachatel se nepřizná nebude možné jej stíhat, protože to bude tvrzení proti tvrzení.