Avatar uživatele
anonym

Můj bývalý přítel mi bez mého vědomí vzal platební kartu s pinem a odcizil mi 10000 Kč. Mohu na nějPodatTrestní oznámení

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iwetax před 4899 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Podat můžete, ale chyba je ve vás .Proč jste měla u karty pin? Takové důvěrné věci se ani nesdělují, to je vaše soukromí. Jo asi už je bývalý -tak vám to nyní vadí. Jinak si asi běžně vybíral za vaší účasti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Trestní oznámení můžete podat na podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné držení platební karty a krádeže.
Proč však máte u své PK uveden PIN to tedy nevím.
Ale tr. oznámení podat můžete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Monny

A jak se to mohlo stát,že mněl vaší kartu,když je bývalý?Samozřej­mně,že na něj můžete podat trestní oznámení ale budete muset hodně otázek zodpovědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Samozrejme.Je to jasny trestni cin.Kdyby Vam vzal hotovost tak mu to tezko dokazete,ale s kartou to nebude problem.Na vypisu se zobrazi datum,cas vybrani castky a kamery ho usvedci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Budete však muset policii dokázat, že jste ty peníze skutečně nevybrala – ne vždy je totiž k dispozici kamerový záznam z bankomatu. Protože, nebudeli záznam z kamery a pachatel se nepřizná nebude možné jej stíhat, protože to bude tvrzení proti tvrzení.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek