timida

Můj bývalý nechce přiznat otcovství, jak to mám zařídit aby mi to podepsal??? Děkuji za radu

Nejlepší odpověď
anonym

Jen doplním terry, je-li to bývalý manžel (před porodem), tak na to pamatuje zákon, jenž za otce automaticky považuje manžela, s nímž jsi žila v rozhodném období.

Další odpovědi
terry

Asi bude potřeba provést test na určení otcovství.
Příště svého partnera lépe vybírej.

jwood

A jsi si jistá,že je otcem? 🙂. Aby potom nebyly problémy při testech otcovství. Jinak to nevidím.

Kric.ouwner

Jenom v mém okolí je spousta podobných případů , nechápu proč si lidé dělají děti když nepočítají s tím že spolu nebudou ( jistě že se lidé vymlouvají na to že nevěděli to a to a že se stalo to či to ) ale to už je váš problém a díky vám tu bude dalších spousta dětí bez rodičů …