Zlatonka

Muj bratr pojede na misi do Afganistanu. Zatim asi na dva mesice.

A jeho zena by se chtela zeptat kolik takovy vojak bere vyplatu. Jak to chodi.
Doplňuji:
A kolik za tu misi dostanou penez.

Odpovědi
mosoj

Neměla by se raději zeptat manžela ?

Pokud vím tak tady žádný voják není .

Drap

To by měl vědět bratr. Platy vojáků jsou tajné.

eRko007: Voják nebere peníze podle toho jak provede úkol, ale podle toho jakou má hodnost a školy.

Andre5000

Jeho žena by měla mít hlavně starost, aby se vrátil celý a živý.

eRko007

Ahoj, mila zlatonko to nelze takhle rict kolik berou zalezi na tom jakej bude v ty misi uspech ci neuspech a podle toho se odmenujou vojaci. Vojak neni v armade kvuli penezum prece ne ? :)