Hanzi_ Messi

Můj 11letý kluk má uprostřed hlavy lysinku a nevím, co to je. Můžete mi poradit, jak se to dá léčit?

Nejlepší odpověď
Kepler

Lysinky na hlavě mohou mít víc příčin. Snad ti pomůže tato diskuze: https://disku­se.vitalion.cz/me-vlasy-926/ V každém případě ti dá kvalifikovanou odpověď jen dermatolog, případně jiný odborný lékař. Nebo taky nemusí.

Další odpovědi
elkon

Odpovědný rodič zajde s dítětem na kožní a neshání nějaké náhodné rady, které stejně nemůžou být věrohodné.

ivzez

Jestli Vám na synovi záleží, nebudete hledat
rady v internetu, ale obrátíte se na lékaře.