tencosepta

Mučení jako forma trestu za vraždy, znásilnění atd?

Ve Středověku to tak fungovalo a nikdo si nestěžoval, tresty byly přiměřené tak proč by to nemohlo fungovat i dnes?

Hlasujte v anketě

Odpovědi

Ano

Trest má být takový aby odradil člověka ho spáchat.
Takže za vraždu bych dal klidně dlouhou a bolestivou smrt.
Za krádež useknutí ruky bez nároku na invalidní důchod.
Za znásilnění bych ho znásilnil nějakou tyčkou a do ran nasypal sůl + amputace víte čeho. ;)

zzzzz

Ne

Já bych souhlasila, pokud by byl soud v čr nezávislý, což není. Odsouzen je člověk za hloupost, a ti nahoře jedou vesele dál. Spravedlivé by to bylo, ale muselo by to být pro všechny. Divíme se, že spousta lidí krade, ale ti nahoře jim jdou příkladem. Schody se musí zametat od vrchu.

Chybí jiná možnost, takže musím dát ne.

brillant

Ano

anonym

Ne

Doplňuji:
To by "humanista " Havel nepřipustil!

Houba 11

Ne

ladaadal

Ano

Doplňuji:
Jsem absolutně pro. Zlodějům sekat prsty nebo ruce dle výše škody bez nároku na jakýkoli invalidní důchod, vrahy napichovat na kůl nebo lámat v kole, podvodníky mučit....... ono to mělo něco do sebe. rozhodně svůj čin nikdo neopakoval a mnoho dalších se poučilo.

anonym

4154, co bys dělal, kdyby Tě manželka práskla a měla pravdu, že jsi ji znásilnil ?! Taky amputace ?! 🙂