Muammar Kaddáfí je mrtev! Kdo bude další?

Nejlepší odpověď
Drap

Však on se zase někdo najde , kdo má ropu

Další odpovědi
lexx

To sice nevím ale zrovna čtu zapůjčenou knihu Tyrani – 100 největších despotů a diktátorů v dějinách (autor Nigel Cawthorne) vyšlo v edici Levné knihy (99.-Kč) Alexandr Veliký, Herodes, Caligula, Nero, Attila, Čingischán, Ivan Hrozný, Bonaparte, Hitler, Lenin, Stalin, Kim Ir-sen, Pinochet, Ceausescu, Pol Pot, Castro, Husajn, Kaddáfí…pokud je to z poloviny pravda tak děs a hrůza.

jendahun

Výhledově to tak vidím na Kalouska a ostatní z party.

baghira

Ono už těch diktátorů zase až tak moc není. Kimy si pěstují na chov, takže asi něco z jižní Ameriky. Červenokošiláč Hugo Chavez?

MacChill

Lidé umírají každou vteřinu, je to přirozený oběh

anonym

Kdo bude další? Celý národ. Ten teď bude na řadě. I s ekonomikou.