M-Rock

MSI DigiVOX mini II V3.0

Mám problém s tímto zařízením pro příjem DVB-T. Na Notebook sem ho v klidu naistaloval a funguje, ale pokud ho chci naisnatlovat na své PC tak sou problémy: Direct X to naistaluje, s tím problém není, ale jakmile dám instalaci Driverů tak naběhně hláška : „Please install HotFix first“…čili nejprve nainstalujte HotFix…to je co? Program přes který se televize spouští potom nevykazuje stopy po odkazu TV v hlavním menu…poradíte prosím?
Doplňuji:
systém mám aktualizovaný ale program stále nefunguje a hlásí že potřebuje nejprve nainstalovat hotfix, možná to aktualizace nebude…nevim si rady…poradte lidi :(

Nejlepší odpověď
anonym

velmi pravděpodobně se jedná o hotfix ve smyslu nějaké dílčí aktualizace systému windows … tedy nejlépe uděláte když před instalací zařízení spustíte z nabídky start Windows Update a necháte systém kompletně aktualizovat (včetně všech servise packů, hotfixů, atd… stačí to nechat na kompletní automatické aktualizaci, nemusíte z nich ručně vybírat).

Další odpovědi
Bumbes

Možná tam něco najdeš, je tam dost různých možností – budeš mít možná pár dní co dělat …
https://www.czechcom­puter.cz/disc_doc-P99540CD02484­FE89C125731D0042C443­.html?&all=1
http://www.mi­ronet.cz/msi-digi-vox-mini-ii-v3--dvbt-tuner--usb-20--teletext+dp79081/