MSI deska K9N6SGM-Vb

Může mi někdo poradit jestzli na tuto desku od MSI označení desky K9N6SGM-Vb dostanu tuto grafiku
http://www.al­za.cz/microstar-ms-v062-d173887.htm

Odpovědi
Miroslavst

Mně by v práci řekli: „Ty určitě jo“.
Ale jinak nevím.

blesk26

Ano, dostanete, grafická karta má rozhraní PCI Express x16 a to samé je i na desce. Bohužel má pouze propustnost x8, takže to bude pomalejší.

Trochu pozor na to, že deska má i integrovaný grafický čip. Nevím jak se to bude samo od sebe chovat, ale je možné, že bude potřeba integrovanou grafiku ručně v biosu vypnout. Ale spíše bych řekl, že se to provede automaticky při detekci dedikované karty.