jjosef

Mrzí vás, když za odpověď nedostanete od tazatele bod? Není to minimum poděkování za odpověď?

Nejlepší odpověď
iceT

Tazatel může a nemusí odpověď obodovat,což je samozřejmě bráno jako dík za odpověď,ale odpověď by měla být smysluplná,bo­duhodná,nikoliv mlácení prázdné slámy.
Taky je možné,že tazatel zadá otázku,padne na ni několik odpovědí,ale tazatel třeba oboduje až za pár hodin,někdy se na dobrou odpověď čeká déle než pár minut,a nikdo zřejmě nemá tolik času,aby trávil život u PC.....

Další odpovědi
terry

To víš, že jo.
I když i já dávám bod, když souhlasím.
Pokud odpověď není odpovědí na otázku, také se stává, že neboduji.
Ale dá se říct, že odpovědi boduji:)

Drap

Nemrzí, nepovažuji body za tak důležité. Některý uživatel třeba ani nemá tolik bodů kolik by chtěl rozdat,Sám se snažím dávat za každou odpověď bod. Někdy taky třeba ale až za den nebo dva. Taky se občas už k hodně starým otázkám nevracím, takže některá poslední případná odpověď může zůstat neobodována.

venkovan

Na body moc nehraji. A myslím, že body jsou víc za hodnotu odpovědi .
Popravdě – mne moc nejde to klikání. To bloudění šipkou po obrazovce je pro mne hrozné. Snad mi ostatní prominou, že s body šetřím, ale přecijenom – snažší je pro mne strčit kus uzeného do pusy než se trefit kurzorem tak kam mám.

roxy52

Taky nemrzí.Nejsem tady kvůli bodům,ale kvůli tomu,že se ,,se dozvím",nebo znám názory jiných.A to je pro mě důležitější,než sledování bodů.Ale jinak odpovědi na mé otázky poctivě boduju.

Petra09

Ja davam body tem s kteryma odpovedema souhlasim.