afro.minerva

Mražení šmakouna…

Vyzkoušela jsem potravinu Šmakoun. No, není to zas až tak zlé. Rozhodně lepší než soja… Ale jde o to, že to asi nedokážu jíst každý den a také je toho docela kopec. Prodávají ho jenom v 500 a 200 gramovém balení a to je na jednu porci pro mne moc. Manžel mi to jíst nebude. To raději nebudu ani zkoušet. Asi by to letělo z okna.

Na obale je napsáno, že se to má hned po rozbalení spracovat. Myslíte, že by bylo možné toho Šmakouna naporcovat na menší kousky a zamrazit v mrazáku? Myslíte, že by to té potravině mohlo nějak uškodit co do chuti a konzistence, když se potom bude zase rozmrazovat?

Nejlepší odpověď
anonym

V tomto pripade neni jineho vyhnuti,ja to mam podobne,maso mrazene,ale i jine potraviny musim rozdelit a dat zamrazit.Mam doma narezak a da se na nem zmrzla potravina narezat a tak to praktikuji timto zpusobem.Obecne vzato,potravine to moc na kvalite neveme.

Další odpovědi
ReHu

Šmakouna jsem zmrazit nezkoušela.
Možná by ses mohla optat přímo jich na jejich stránkách, které jsem uváděla posledně.