kavon

Mravenci ve skleníku

prosím o radu jak se zbavit mravenců ve skleníku a na zahradě děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Našla jsem pro Vás na netu,solární plašič mravenců,líbí se mi,že nejde o chemii,tak se na to koukněte–http://www.od­puzovaceprotis­kudcum.cz/?p=pro­ductsMore&iPro­duct=406&sName=So­larni-plasic-mravencu,–odpuzovac-mravencu-a-odhanec-mravencu,–nepotrebuje-baterie

Další odpovědi
mosoj

Formitox ( nebo podobný prostředek) do mističky a mravenci se budou hubit sami.
Na zvukové plašiče nevěřte nejsou selektivní.
Vadí to to všemu co má dobrý sluch i kočkám a psům.

atriplex

Likvidace mravenců si rozmyslete, za rok sežerou obrovské množství hmyzu, který by vám jinak žral úrodu.