eva

Mravenci v bytě

Nevíte jak na mravence?Mám je všude ☹ , ani už nevím odkud lezou.

Nejlepší odpověď
anonym

Prý funguje zub. pasta „Fluora“.

Další odpovědi
ten který je

Tak to vypadá na faraony.Kontaktujte firmu která hubí mravence.Firma zjistí zda se opravdu jedná o faraony a položí Vám v bytě malé krabičky ve kterých bude nástraha a bude po mravencích.

rynek878

někde jsem narazil na babskou radu,že na ně platí skořice,(to ale musíte zjistit, kudy vlastně lezou).
Velmi účinné jsou látky jako jalovec, majoránka či hřebíček. Pomáhá také kypřicí prášek či soda.

anonym

Dobrý den. Na tento velmi nepříjemný problém musíte zavolat DERATIZERA,KTERÝ VÁM NA 100% POMŮŽE. MUSÍ ZJISTIT DRUH MRAVENCŮ,JEJICH PŘIBLIŽNÉ MNOŽSTVÍ A MÍSTA KDE SE NEJVÍCE ZDRUŽUJÍ. SAMA NEBO S NĚJAKÝMI PROSTŘEDKY NA HUBENÍ HMYZU A MRAVENCŮ TO ANI NEZKOUŠEJTE,VY­HODÍTE ZBYTEČNĚ PENÍZE.STOJÍ TO SICE PENÍZE,ALE PŘI SPRÁVNÉ HYGIENĚ BUDOU NAVŽDY PRYČ!!! TAKÉ SE VELMI RÁDI MNOŽÍ A DRUŽÍ POD STARŠÍMI OBZVLÁŠTĚ DŘEVĚNÝMY PRAHY. TO BY JSTE V TOMTO PŘÍPADĚ MUSELA VŠECHNY PRAHY KTERÉ MÁTE V BYTĚ ŮPLNĚ VYTRHAT, POŘADNĚ DO HLOUBKY VŠE VYMÉST A VYČISTIT,A VŠEC­HNA TA MÍSTA ZALÍT HAŠENÝM VÁPNEM.TAKÉ JDE TA MÍSTA POŘÁDNĚ UCPAT DO NEJVĚTŠÍ HLOUBKY VATOU A TO ASI NE JEN MALÝM MNOŽSTVÍM A VŠE ZALÍT OBYČEJNÝM OCTEM A PŘIKRÝT LINOLEEM ABY SE MRAVENCI UDUSILI A ZNIČILI.PŘEJI VÁM Ať SE JICH NAVŽDY ZBAVÍTE.---ZDRAVÍ VÁS ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ ZKUŠENOSTI A ZNALOSTI