Avatar uživatele
Džanička

Mravenci na zahradě

Existuje nějaký posyp na celou zahradu,abych zlikvidovala mravence?Kam šlápnu tam mravenec,máte někdo něco vyzkoušené?
Doplňuji:
Annas,tyto babské rady jak na mravence v domácnosti mám odskoušené,ale já měla na mysli čím bych mohla posypat celou zahradu,abych se jich zbavila.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, pekynka před 5033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat na stránku, třeba se Vám bude nějaká rada hodit. Nedávno byl na Odpovědích již tento dotaz položený.
Doplňuji:
Ještě jsem Vám našla jednu radu.
Mravenci na zahradě. Co s tím?
Tak je to přesně 10 dní, co jsem sem psala o solárním odpuzovači mravenců a musím konstatovat, že to funguje, a výborně. Máme pozemek jako nudli o velikosti 1.060 m2. Pořídila jsem odpuzovače dva. Jeden je na 800 m2 a ty dva nám pokryjou celý pozemek. Občas ten přístroj pískne (asi nějaký ultrazvuk) a mravencům to vůbec nevyhovuje. Měli jsme je i ve zdech a teď je od nich pokoj, odstěhovali se. Vřele doporučuji všem.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vsude-spousta-mravencu

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pekynka

Letos jich je opravdu moc, kam na zahradě člověk vleze ,všude mravenci. Já je posypu solí,ta neškodí a oni odtahnou a pokud je celé mraveniště třeba ve skleníku, nabrat na lopatku a pryč ze zahrady.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek