Avatar uživatele
22aa

Mp4 přehrávač philips sa 61×x seká videa nelze přehrát celá proč? Není to rozlišením?

Dobrý den.
Nevíte proč se mi sekají videa u philips sa61×x?
Když přehraju převedené video u tohoto přehrávače tak jsem přehrál hokej a navíc se mi video seká a navíc mi to ukončí se mi to samo i když není konec videa.
Prosím není to velikým rozlišením u původního videa (nepřevedeného)?
Děkuji. 22aa.

Zajímavá 0 před 1573 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

U tebe by spíš překvapilo, kdyby to fungovalo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Převést videa na podporovaný formát a rozlišení.
V manuálu k použití je určitě uvedeno, v kterém to umí přehrávat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano může to tím být, může to být tím že přehrávač prostě nezvládá vyšší datový tok a downscale z vysokého rozlišení. Nebo vůbec neumí hardwarově dekódovat data v použitém formátu, a softwarové dekódování pochopitelně je mnohem náročnější na výkon.

Přiznej se, tebe prostě baví bojovat s těmito krámy, že si nejsi schopen pořídit nějaký levný android telefon za tisícovku který by to zvládl přehrát úplně v pohodě 🙂

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Je možné, že problém může být skutečně způsoben velkým rozlišením nebo vysokou datovou rychlostí (bitrate) videa. Přehrávač Philips SA61×x má následující podporované formáty a specifikace videa:

  • Formáty: AVI, MPEG4 (převádí se na formát SMV pro přehrávání na přehrávači)
  • Rozlišení: až 176 × 144 pixelů (pro původní video může být vyšší, ale při převodu se sníží)
  • Bitrate: až 512 kbps

Pokud je původní video s vyšším rozlišením nebo bitrate, může výsledné převedené video trpět následky jako seknutí nebo předčasné ukončení přehrávání.

Zkuste nastavit nižší rozlišení a bitrate při konverzi vašeho videa a uvidíte, zda se situace zlepší. Ovladač videa by měl také podporovat nastavení optimalizace výkonu pro přehrávač Philips.

Pokud tyto kroky neřeší váš problém, může to být také způsobeno problémem s firmwarem přehrávače a mohl byste zvážit aktualizaci na nejnovější dostupnou verzi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

Je třeba zmenšit video nebo koupit křáp s androidem?

před 1573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

křáp s androidem by to přehrál naprosto v pohodě a bez problému, to co máš ty je křáp 🙂

před 1571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tady máš za tisícovku XIAOMI REDMI 5A, výborný kousek pro tebe naprosto dostatečný tak ho vem a nemusíš řešit tyhle problémy https://www.sba­zar.cz/VildaT22/de­tail/98274512-xiaomi-redmi-note-5a-2gb16gb

před 1571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

no tak jsem to zmenšil a furt se to samo stopne a jede to na začátek co dělat?

před 1572 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Nemusím kupovat dvbt2 kráp s androidem?

před 1572 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

a DVB-T2 do toho vůbec netahej, to s tím nemá vůbec nic společného 🙂

před 1571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

kdo ti řekl že android je křáp ? je to storkát lepší než co máš teď. A hážeš tady s tím machry.

před 1571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

android je zvlášť pokud si dáš záležet a seženeš telefon minimálně s verzí Android 8.0 velmi dobře odladěný systém a jeho přehrávače zvládnou přehrát jakékoliv video narozdíl od těch tvých mizerných mp4 jednohubek.

před 1571 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

jENŽE ANDROID JE ZA 2 DN\ ROZBITEJ A CO MÁM PO TOM DĚLAT ČUMĚT NA MICIMUTR? FILM PRO MALÝ IPOD?

před 1233 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

proč si mám koupit neznačkovej pomalej křáp kterej se seká?
A navíc nevím co mám přehrát ve 4k.

před 1570 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika