22aa

MP4 Philips SA3245/02 go gear-Proč se mi sekají videa?

Dobrý den,
Prosím nevíte proč se mi na mp4 philips SA 3245/02 se sekají videa?
Není to rozlišením originálního videa,nebo odejde pamět?
Děkuji,22aa.

Odpovědi
mosoj

Tak už jim konečně tu sekeru seber! Nedávno kolem mně prošla jedna pamětnice, takže i to druhé může být pravda.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

No bud se mi sekají videa přes arcsoft nebo mi converter od sigmatelu nepřevede celé video až do konce.

22aa

Problém vyřešen. Stačí převést přes smv transcoder. Ten nedělá sekavá videa.Je to z důvodů že ten datový tok to neutáhne. A prej android. Sbohem křápu android.