Avatar uživatele
22aa

Když Mp4 neúplně aktualiizuje knihovnu na philips sa 6185 a poté blbne sledování videa a zavře se, co mám dělat?

Dobrý den.
Tak víte proč mi blbne video u mp4 philips sa6185?
Z jediného důvodu aktualizace knihovny není úplná.
Prosím jak provedu úplnou aktualizaci knihovny u tohoto modelu.
Na netu to není vůbec psané.
Pustím gbs (goly body,sekundy z kanálu historia na vhs a za 3 vteřiny se zavře a to jedině neúplnou atkualizací knihovny.
Děkuji. 22aa.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1377 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Vojta24

Protože tyhle zastaralé přehrávače jsou prostě strašný šmejdy po hardwarové i softwarové stránce. Kup sí místo toho ten nejlevnější Android telefon a přehraje ti hravě jakékoliv video bez potíží včetně mp4, mkv, avi, prakticky čehokoliv, protože tam budeš mít VLC.

Třeba i tenhle Alcatel za 1200 Kč https://mobilni-telefony.heure­ka.cz/alcatel-1c-5003d/

Upravil/a: Vojta24

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
22aa

A nevíte jakej film z roku 2020 4k pustit na androidu místo sd filmů na mp4?
Pohádka se mi nelíbí. Nevím jestli frčíme,croodsovi nový věk nebo nevim.

před 1376 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Android je levná mrdka od vietnamců z hadrů. Možná víte čím to bude. Dal jsem tam kodek a už mi to vydrželo celé video goly body sekundy od historia na vhs. Měl jsem pravdu. Bylo to kodekem. Musím ho mít nainstalovanej.

před 1377 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Díky kodeku game over tvému křápu s androidem. A prej kup si křáp za 1200kč. Stačil kodek a je to.

před 1377 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vojta24

bože, dohaduju se tu s nějakým sotva 15 letým děckem, je mi to trapný, takže bez emocí jen stručně ať zbytečně nevíříme poklidné vody:

  1. i ten úplně nejlevnější android několikanásobně kvalitou předčí ten tvůj MP4 šmejd, to je fakt, android bude mít výrazně lepší displej, a výrazně rychlejší procesor neluvě o širší škále přehrávačů, které na tom tvém mp4 kšuntu nikdy neroběhneš.
  2. neschopnost přehrát některá videa není o absenci kodeku ale o chybějící hardwarové podpoře pro daný kodek, sotwarem to nevyřešíš, a zatímco i nejlevnější android umí hw dekodovat kodeky h.264 a h265 tan ten přehrávač philipsu který máš ty neumí – a teď se podrž – ANI JEDEN, UMÍ JEN DIVX, boha – taková prehistorie.

3.jediná šance jak na tom philips krámu něco přehrát je KAŽDÝ FILM konvertovat do tohoto obstarožního formátu který jediný umí, to z androidem vůbec dělat nemusíš , můžeš to stáhnout a bez konverze rovnou přehrávat jak to je i třeba s českýma titulkama.

No zvládl jsem to bez velkých emocí. Předal jsem fakta a jedeme dál. Uf

před 1372 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
22aa

Ale pokud to budud mít rozbitý do 2 dní co budu dělat do výplaty. poslouchat disneyovský sračky pro malý děti nebo co?
A co mám stáhnout za film do androidu? Sherlock koumes? Nebo co?

před 1368 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika