22aa

Když Mp4 neúplně aktualiizuje knihovnu na philips sa 6185 a poté blbne sledování videa a zavře se, co mám dělat?

Dobrý den.
Tak víte proč mi blbne video u mp4 philips sa6185?
Z jediného důvodu aktualizace knihovny není úplná.
Prosím jak provedu úplnou aktualizaci knihovny u tohoto modelu.
Na netu to není vůbec psané.
Pustím gbs (goly body,sekundy z kanálu historia na vhs a za 3 vteřiny se zavře a to jedině neúplnou atkualizací knihovny.
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Vojta24

Protože tyhle zastaralé přehrávače jsou prostě strašný šmejdy po hardwarové i softwarové stránce. Kup sí místo toho ten nejlevnější Android telefon a přehraje ti hravě jakékoliv video bez potíží včetně mp4, mkv, avi, prakticky čehokoliv, protože tam budeš mít VLC.

Třeba i tenhle Alcatel za 1200 Kč https://mobilni-telefony.heure­ka.cz/alcatel-1c-5003d/

22aa

A nevíte jakej film z roku 2020 4k pustit na androidu místo sd filmů na mp4?
Pohádka se mi nelíbí. Nevím jestli frčíme,croodsovi nový věk nebo nevim.

22aa

Android je levná mrdka od vietnamců z hadrů. Možná víte čím to bude. Dal jsem tam kodek a už mi to vydrželo celé video goly body sekundy od historia na vhs. Měl jsem pravdu. Bylo to kodekem. Musím ho mít nainstalovanej.

22aa

Díky kodeku game over tvému křápu s androidem. A prej kup si křáp za 1200kč. Stačil kodek a je to.

Vojta24

bože, dohaduju se tu s nějakým sotva 15 letým děckem, je mi to trapný, takže bez emocí jen stručně ať zbytečně nevíříme poklidné vody:

  1. i ten úplně nejlevnější android několikanásobně kvalitou předčí ten tvůj MP4 šmejd, to je fakt, android bude mít výrazně lepší displej, a výrazně rychlejší procesor neluvě o širší škále přehrávačů, které na tom tvém mp4 kšuntu nikdy neroběhneš.
  2. neschopnost přehrát některá videa není o absenci kodeku ale o chybějící hardwarové podpoře pro daný kodek, sotwarem to nevyřešíš, a zatímco i nejlevnější android umí hw dekodovat kodeky h.264 a h265 tan ten přehrávač philipsu který máš ty neumí – a teď se podrž – ANI JEDEN, UMÍ JEN DIVX, boha – taková prehistorie.

3.jediná šance jak na tom philips krámu něco přehrát je KAŽDÝ FILM konvertovat do tohoto obstarožního formátu který jediný umí, to z androidem vůbec dělat nemusíš , můžeš to stáhnout a bez konverze rovnou přehrávat jak to je i třeba s českýma titulkama.

No zvládl jsem to bez velkých emocí. Předal jsem fakta a jedeme dál. Uf

22aa

Ale pokud to budud mít rozbitý do 2 dní co budu dělat do výplaty. poslouchat disneyovský sračky pro malý děti nebo co?
A co mám stáhnout za film do androidu? Sherlock koumes? Nebo co?