Mp4 format videa

Prosim poradte mi nekdo jaky format videa musi byt abych ho spustil na mp4.ja nemuzu na mp4 spustit zadna videa prosim poradte

Odpovědi
fortin

Těžko se odpovídá na nepřesnou otázku. Co znamená spustil na mp4? Jestli jde o přehrávač do kapsy s podporou mp3,4, překonvertované video do toho formátu nebude nic platné, i když zvolíš přesné rozměry videa a podobný kodek. Tam je potřeba vytvořit ještě jiný souborek s informacemi. Jsou to informace či pokyny s náhledem bez nichž přehrávač nerozezná co má dělat a jinak ohlásí chybu. Takže když přiložený soft neobsahuje konvertor videí, nepočítá se s prohlížením vlastních filmů.