cvikra

Možu škvračit sádlo v elektrickém zavařovacím hrnci? A musí se míchat?

chtěl bych zkusit vyškvračit sádlo v elektrickém zavařovacím hrnci nemáte někdo s tím zkušenost a je zapotřbí se sádlem míchat

Nejlepší odpověď
briketka10

možná by to šlo zkušenosti mám jen
s nerezovým hrncem s poklicí 10 l tím
sádlem míchám přibližně 3× ..

Další odpovědi
Mapel

Nemám s tím zkušenost, ale podkud lze nastavit teplotu, tak je to ideální. Sádlo se má pomalu škvařit, aby se nepřipálilo. Je potřebné s ním míchat.