Human

Môžu ľudia z KĽDR (Severná Kórea) len tak opustiť štát?

Môžu ľudia z KĽDR odísť do iného štátu tak ako sa dá napr. zo Slovenska do Česka?
Doplňuji:
A dá sa získať nejaké povolenie, aby sa dalo legálne odísť?

Nejlepší odpověď
anonym

Můžou, ale v zinkové rakvi, ale v takovém stavu by byli nepotřební.

Další odpovědi
JohankaDl

Co já vím, tak ne.

marci1

Ne.

Shady

V KLDR je marihuana legální.

Vodpovedi

Odpověď zní NE, při pokusu by je (lidi co se snaží stát opustit) mohli dokonce zastřelit.

ten který je

Nějaké povolení musí existovat když v minulých letech pracovalo v ČR několik žen z KLDR jako šičky nebo dělnice v pekárnách.Pod­mínky k vycestování mi ale nejsou známy.