smutná

možnost podpory

manžel mě opouští k jiné ženě,ale já jsem vedena na ÚP a nemám nárok na žádnou podporu nebo soc.dávky z toho důvodu že manžel má živnost,co mám udělat abych mohla dostat nějaké ty sociální dávky,abych měla do začátku nějaký příjem,děkuji

Nejlepší odpověď
BENYTA

Můžete si požádat o jednorázovou dávku v hmotné nouzi,která je poskytovaná lidem,kteří ztratili doklady,vrátili se z vězení apod.,třeba vám jí uznají,přiznává se na městské sociálce.

Další odpovědi
Miroslavst

Nepíšete jestli jste sama nebo máte děti, které u vás zůstanou. I pokud by maanžel odešel a vy jste zůstala sama bez prostředků, má manžel vůči vám vyživovací povinnost. Ať se to někomu líbí nebo ne, je to tak.