Natty

Moznost otehotneni?

Ahoj, Vcera jsme se s klukem pokouseli o nase poprve.Mel kondom a nemohl se do me dostat.Zkouseli jsme to nekolikrat.Jak kdyby trochu se tam uz dostal, ale fakt jen trochu, nemohl tam zajet.Je tady moznost otehoteni?Mela bych kazdou chvili dostat menstruaci a mam premenstruacni priznaky, ktere jsem mela i pred tim nez se to stalo.Mam strach, jestli treba kondom nebyl praskly i kdyz me muj kluk ujistoval, ze nebyl. Nemyslim na nic jineho. je mi 17let. „Tabletku PO“ si nemuzu dovolit ze zdrav.duvodu.

Odpovědi
anonym

A ze zdravotních důvodu jsi mohla „před“ ?!

Anuket

Pokud se do tebe nemohl dostat, tak se pravděpodobně asi ani neudělal, ne? Z čeho by jsi teda mohla být těhotná?