Peiki

Možná už to tady jednou je, ale proč všichni doktoři reagují na piercingy jako kdyby na ně měli „alergii“?

Přitom většinou jim to v činnosti nijak nevadí..

Nejlepší odpověď
Drap

Protože narozdíl od nositelů piercingu májí rozum a vědí co vše to může způsobit

Další odpovědi
Deli

Možná proto, že nositel piercingu se vystavuje riziku infekce, často se stane, že má zánět, nebo problém poté, co se piercingem někde o něco zachytí… Ve všech případech pak lékařům přidělává práci a úplně zbytečně…

arygnoc

Za mojej mladosti nosili piercing iba býky (teda hovädá) a to iba v nose.
Tož každému hoviadku, čo mu treba.
A lekárov to štve preto, lebo by mali liečiť ľudí a nie hoviadka.

Damiana

Doktoři? Právník vidí v individu se sichrhajskovým designem na ksichtíku potenciálního delikventa, psycholog devianta, veterinář vola, sociolog exota, přirodovědec mimozemšťana, a lékař toho, který si nadělal dobrovolně díry tam, kde on ji zpravidla sešívá.