jennysh

Možná už i přes půl roku, kam se podívám na hodiny, ať jsou kdekoliv, je na nich 11:11.

Ať je to na PC,v tramvaji,ho­diny doma…vždy se kouknu v ten samý čas.Jsem z toho udivená a nevím o co jde?

Nejlepší odpověď
anonym

Poslala bych vas k psychatrovi .. ale – jelikoz ja se zase casto divam , kdyz je 22.22 , tak je velka pravdepodobnost , ze by jsme se tam setkali. 🙂 Nedavejte tomu zadnou vahu a kdyz se budete " bat " , zkuste si davat na buzeni na mobilu alarm na 11.00 , a pak budete vedet , ze se nejmene pul hodiny nesmite podivat na display. Nedavno jsem tu sama psala o " osobnich poverach " – dejte si to do modre listicky nahore. -iv-

Další odpovědi
fcoop

No – k zamyšlení.
Jestli ti nechce Někdo Něco naznačit..........

Buď,anebo máš,bůhvíproč ve zvyku (podvědomí), mrknout na hodiny v ten čas.

Klídek – když si chci nařídit svého nepřítele,tedy budíka,vždy!! se mi tam montuje a překáží otravná vteřinová ručka.

Ale spiknutí v tom vážně nehledám.

Vassiczek

Jde o náhodu, já to mám podobně s časem 18:09, je možnost, že se na ty hodiny díváte docela často, ale zbystříte pouze když vidíte 11:11.

rottkiw

já se zase dívam na hodiny když je 22:22 :D

Rocker

Zkus se podívat na hodiny třeba v 18:25.A není to tím,že se ráno probouzíš až v 11:11?:-)

anonym

To já mám zase čas 13.07!A nic si s toho nedělám.

eva

Já se zase dost často podívám zrovna když je 12:34 🙂

Tata

Já mněl v zimě obrácený problém. Ať jsem se na ulici podíval na kterékoli hodiny, všechny ukazovali jinak. Asi bych si toho nevšíml ale v zinmím oblačení jsem něl mobil ve spodní kapse a proto jsem se chtěl spolehnout na veřejné hodiny. Tak jsem zjistil, že po celém městě (hlavně v blízkosti zastávek autobusů)nejdou ani jedny hodiny. Nekoukáta stále na hodiny které nejdou a stále ukazují 11:11. I to by byla možnost vysvětlení. Pokud se vám ale daří se podívat vždy ve stejný čast, potom asi máte své vnitřní hodiny přesná a nějaký podvědomí příkaz vás nutí se přesvětčit o tom, že je právě 11:11, tedy přesně tolik kolik ja na vašich vnitřních hodinách.

dougie

Já mám taky 22:22 nebo 21:21 :)))

Tonie

Také je možné, že jste někdy v 11:11 zažila nějaký traumatický zážitek. Teda, myslím.
Něco takového jsem četla, kdysi dávno, o klukovy kterého unesli, bylo to pro něj peklo, ale nakonec se dostal ven, byl na tom hodně psychicky špatně.. A i když se pak už lepšil, každý den se stalo, že v čas, kdy byl unesen se vždy zasekl a podíval na hodiny. Ať byly kdekoli, našel si hodiny a vždy to bylo v přibližně stejný čas. Nevím, co je na tom pravdy, ale každopádně je to taky dost zajímavé..