jirka F

Možná to bude znít dětinsky, ale věříte v to, že když odbije půlnoc, člověk se může proměnit?

Třeba z muže na ženu,(nebo v aliendrona,Ke­plera teď si samozřejmě dělám trochu srandu)nebo prostě v koho chce?

Ps:inspirace je z amerického fiktivního videa,které zde ale nemohu zveřejnit.

Kategorie: fantazie,sci-fi

Jo a berte tuto otázku trochu ze srandy.

Možná to bude znít dětinsky,ale věříte v to že když odbije půlnoc že se člověk může proměnit?

Nejlepší odpověď
annas

V pohádce ano, když je člověk zakletý ve zvíře a po půlnoci žije jako člověk, nebo naopak.

Pokud jde ale rozdvojenou osobnost, jako by v jednom těle dvě osoby,. Jde o psychickou poruchu, chování se vymyká.

Nebo náměsíčnost pod vlivem měsíce.

Přečtěte si knihu Podivný případ doktora Jekylla a pana Hyda
knihu od: Roberta Louise Stevensona.

Nedávno jsem se dívala na advokáta Matlocka, který řešil vraždu. Manželka zabila svého muže, protože ji týral. Cítila se jako dvě osoby, Je spala, druhá vraždila. .

Další odpovědi
aliendrone

Je to složité, protože např. droni vznešené rasy Alienů se nemění NIKDY a za žádných okolností v jakémlkoliv typu prostoročasu či inerciální vztažné soustavě – jsme vůči tomu invariantní. A to navzdory Einsteinovi, resp. Lorentzově transformaci. Zkrátka jednou dron, navždy dron, no. ;) :)

Ovšem třeba s Keplerem to je úplně jinak, ten se PROKAZATELNĚ PROMĚŇUJE, nikoliv ovšem po půlnoci, ale po půlláhvi! ;) :)

To je ovšem úplné nic proti tomu, co dokáže Její Excelence démonická velvyslankyně PEKLA na Zemi, ta je z (funkčního) principu/nutnosti doslova „ženou tisíce tváří“! V podstatě dokonalý polymorf, u kterého nikdy nevíš! Ostatně jako všechny ženy… ;) :D :D

Kepler

Jo, alien se mění v drona, vlkodlaci ve vlky a z Jirky jsou sirky.

Rokio

Ano, někteří lidé v noci pijí alkoholické nápoje, tak se z nich o půlnoci mohou stát společensky unavení lidé. Jiný člověk v noci chodí do kasína, nebo hraje automaty, tak se z něho zrovna o půlnoci může stát žebrák. Některý člověk se může o půlnoci vracet domů a protože ztratil klíče, nebo ho manželka nechce pustit, jelikož si přihnul, tak z něj je dočasný vyhnanec.

led

aliendron, vy jeden nešťastník, neodhaľujte zákulisie mágie. To nie je pre dospelých smrteľníkov. To vám mamička nepovedala a otecko mlčal?