Avatar uživatele
Zlatonka

Možná se mi budete smát, ale potřebovala bych vědět jednu věc.

Když někde najdu nějakou stránku a potřebuji někomu napsat odkaz na tu stránku, tak jak to mám udělat abych ho mohla poslat? Jestli mi rozumíte… Děláte to i vy tady na odpovědích, že když někdo chce vědět, tak se zeptá, a pokud už se na to někdo ptal tak aby jste mu to nemuseli psát znova tak mu pošlete odkaz kde si to může přečíst.. Doufám že jste mě pochopily, já nevím jak to jinak vysvětlit.. Díky.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, kapka, Neonka před 4807 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Taky jsem to neuměla ale jeden uživatel/ka mě to naučily a jsem mu/jí za to moc vděčná.
Klikni pravým tlačítkem na adresu nahoře která začíná na http: vyber kopírovat pak u odpovědi klikni znova pravým a dej vložit a to je vše

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

nikdo se ti smát nebude , taky jsem to neuměla

tak,ti to napíšu lidově …že si zkopíruješ link v horní liště a pak ho vložíš kam potřebuješ

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

myší v levo když klikneš ukáže se ti nabídka-zkopírovat

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kapka

Jen dodám, že se dá kopírovat a vložit nejen pomocí pravého tlačítka myši, ale také pomocí klávesnice. Vybraný text zkopíruješ stiskem kláves Ctrl a C současně. A na místo, kam potřebuješ, to vložíš současným stiskem kláves Ctrl a V.
Můžeš takto /pomocí myši nebo klávesnice/ kopírovat a vkládat nejen odkazy, ale i jakýkoli vybraný /zamodřený/ text.

před 4807 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek