Mozna je to na dnesni

dobu smesne,ale treba pro nekoho ne.Ma nekdo doma viditelny slogan napriklad-host do domu,hul do ruky ci kde je buh tam je laska a…,ci jine podobne slogany?Ja jeden mam-kde se dobre vari,tam se dobre dari.A VY?Diky

Nejlepší odpověď
kropitko

směšné to rozhodně není,myslím,že takové nápisy se hodí hlavně do venkovských stavení,tam si je dokáži docela dobře představit,do­kresluje to,tu atmosféru,která je na venkově…

Další odpovědi
anonym

Mám. „Kde Bůh hospodaří,tam se dobře daří“.
A o kousek dál od baráku má někdo na vstupu výstrahu:„Pozor,zlý kocour“.
To mě pobavilo.

annas

Já mám u vstupních dveří velkou rohožku na čštění bot s kočkou a nápisem Welcome.

Moje tchyně měla nade dveřmi obrázek s nápisem – Dej bůh štěstí tomuto domu.

Džanička

Také máme rohožku s nápisem vítejte,welcome tam napsáno nemám,protože žiji v čechách a ne v americe.