Kopta

Mozkové buňky

Kolik mozkových buňěk může zemřít třeba jen jedním pohlavkem nebo jedním panákem kořalky? Kolik mozkových buněk vůbec člověk přibližně má?

Odpovědi
www

Google neznáš? Většinu ví :

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Moz­kov%C3%A9+bu%C5%88ky&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Funna

hodně…třicet miliard…buď v klidu, pokud nebudeš denně chlastat jak dán, nebudeš mlátit deně do hlavy, čichat toluen, lézt po osmitisícovkách a pod…tak ti do důchodu zbude ještě 80% .-)

Drap

Ale potor ! Mám důvodné podezření, že u některých jedinců jsou ty počty podstatně menší.