Avatar uživatele
KdojeRaibek?

Mozilla firefox a Seznam lištička?

Ve správcích doplňků mám Seznam lištička 2.5.6 na prohlížeči Mozilla firefox.
Je tam psané něco založené na jádru mozilla Gecko.
Proto se ptám zda je tento doplněk nutný nebo je to jen nějaký přídavek?
Nechci to, už jsem odškrtnul rank, mail, slovník a další, ale ještě na mě čučí v rohu liška.
Mohu to zakázat, popř. odmontovat, půjde mi pak Mozilla normálně i bez toho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4094 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tu Seznam Lištičku odinstalujte se vším všudy. Nabízí sice řadu funkcí, ale může zpomalovat prohlížeč (ikdyž lišty od Google, ASK, Yahoo!, apod. zpomalují prohlížeč mnohem víc).

Lištičku kompletně odinstalujete přes Start-Ovládací panely-Přidat nebo odebrat programy (Programy a funkce).
Doplňuji:
Možná, že v počítači budete mít ještě jiné lišty (toolbary) a podobný zbytečnosit. Pro kontrolu a případné odstranění Vás požádám o výpis z Hijackthisu.

Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrjate na leteckaposta.cz nebo euroshare.eu a pošlete mi odkaz, abych si to mohl stáhnout (klikněte na můj profil a tam klikněte na Poslat zprávu).

Upravil/a: Bedy

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?KdojeRaibek? Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hykam

Samozřejmě, že to jede i bez Lištičky, taky jsem ji měl a hodně rychle šla pryč.
Každou chvíli jsem se nemohl dostat na mail, po odstranění v pohodě.
Doporučuji odinstalovat i veškeré vyhledávací toolbary, které si nevědomky nainstalujete s jinými programy, zpomalují prohlížeč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek