oooo.natalia

Mozem mat v lietedle zapnuty mobil, ak si dam rezim offline ???

Doplňuji:
Konkretne rezim lietadlo nemam a ten mobil je stary iba 2 roky.

Nejlepší odpověď
www

Kdejaký i hloupý mobil má režim „letadlo“. Zapneš a můžeš dělat vše, co ti zařízení umožní.
Doplňuji:
Měl by tam ten režim být, hlavně u tak „starého“ mobilu.
Jinak pokud zvolíš offline, mělo by to být stejné (pochopitelně ale neznám všechny mobily).

Další odpovědi
Terryle

Přesně jak říká WWW. Jen doplním, že si mobil v režimu Letadlo můžeš zapnout až po startu a vypneš ho před přistáním – během startu a přistání by se neměla používat vůbec žádná elektronika.

anonym

Viz dalších 142 odkazů:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mobil%20v%20le­tadle

Michal Kole

Pokud nevysílá a nepříjímá vysokofrekvenční elektromagnetické vlnění tak by to nemělo vadit.

Ony předpisy už jsou staré 20 až 30 let a za tu dobu už elektronika v oblasti EMC dost pokročila.